Otsi lõpetajat:

Kodukontori kasutajakeskne disain / User-centered design of the home office

Kodukontor on teema, millest räägitakse palju ning mis eriti teravalt kerkis esile Covid pandeemia ajal 2020. aastal. Sellel ajal olid paljud inimesed sunnitud jääma kodukontorisse ning oma töö sellest lähtuvalt ümber korraldama.
Turul pakutavatel kodukontori lahendustel ei ole tavaliselt taustal kasutaja uuringut ja puudub kasutajakeskne lähenemine. Sellest probleemist lähtuvalt otsustasin luua kastuajakesksetest uuringutest lähtuva kodukontori mööblisarja koostöös firmaga OÜ Radis. Soovisin luua mööblisarja, mis oleks kohandatav iga inimese vajadustest võimalustest ja soovidest lähtuvalt ning mis oleks samas ka ergonoomiline, funktsionaalne ja interjööri sulanduv.
Lähteülesanne: Luua kodukontori mööblisari kombineerituna riiulisüsteemis, lähtudes kvalitatiivsetest uuringutest, kasutajauuringutest ja ergonoomikast
_____________________________________________________


The home office is a topic that is talked about a lot and which came up especially during the Covid pandemic in 2020. At that time, many people were forced to stay in the home office and reorganize their work accordingly.
Home office solutions offered on the market usually do not have user research in the background and lack a user-centric approach. Based on this problem, I decided to create a home office furniture series based on user-centric approach with cooperation OÜ Radis. I wanted to create a furniture series that would be adaptable based on the needs, possibilities and wishes of each person, and which would also be ergonomic, functional and blend into the interior.
Initial task: Create a home office furniture series combined in a shelving system, based on qualitative studies, user studies and ergonomics.

Kodukontor / Home office
Kodukontor 1 – seisulaud / standing desk
Kodukontor 2 – kitsas seisulaud / narrow standing desk
Kodukontor 3 – lai seisulaud / wide standind desk
<button class="glide__arrow glide__arrow–left" data-glide-dir="
  • Kodukontori kasutajakeskne disain / User-centered design of the home office
  • Tutor(s): MSc Veiko Liis
  • Metallraam ja tamme spooniga vineer / Metal frame and plywood with oak veneer
  • 164 x 198

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga