Otsi lõpetajat:

Department: Visuaalne kommunikatsioon (BA)

Johanna Raudsepp

Tegemist on minu Eesti Kunstiakadeemias valminud portfoolioga. Oma tööde tegemisel olen ma palju inspiratsiooni saanud loodusest, inimestest ja enda kogemustest. Kunst ja disain on mulle alati olnud väga südamelähedased. Tänu koolis omandatud teadmistele olen õpingute kõrvalt saanud teha koostööd mitmete klientidega. Minu suuremateks klientideks on olnud Eesti 200, Arco Vara, Vaillant ning Europcar.

Markus Pruudel

Portfoolio tegemisel otsustasin kohe, et see oleks peegeldus minust – minu filosoofia, minu stilistika, minu head ja vead. Seetõttu kujundasin selle eraldi teosena, mis ühtiks visuaalselt oma maitsega. Portfoolio on tehtud punk stilistikas ning see kajastab mässumeelsust, vabadust ja eelkõige lõbu. Osad tööd on stiliseeritud, et luua ühtne visuaalne tervik.

Paula Valgus

Neli aastat õpingute teekonda on lõppemas, pea pool sellest veebi vahendusel. Aastate jooksul sai töödest kokku pandud portfoolio ning järgnevalt toon välja mõned oma lemmikud.

Silvia Zvirgzdinš

2019. aasta sügisel alustasin enda teekonda Eesti Kunstiakadeemia meediagraafika tudengina. Nii kaua kui ma olen olnud teadlik EKA eksisteerimisest, nii kaua olen ma ka unistanud siin õppimisest. Mul kulus kõigest 10 aastat peale keskkooli lõpetamist, et siiski julgus kokku võtta ja oma unistus teoks teha. Olen siia lisanud väikese vaate enda lemmikumatele koolitöödele portfooliost.